top of page
 • Jaka jest cena?
  Cena jest uzależniona od kilku czynników m.in: - W jakiej miejscowości odbędzie się wesele i ceremonia zaślubin - Ilu gości będzie na weselu + Wasze osobiste preferencje,oczekiwania Zachęcam do spotkania w mojej pracowni. Jeśli z różnych przyczyn nie możecie zjawić się osobiście, skontaktujecie się ze mną poprzez formularz w zakładce kontakt, możecie też do mnie napisać na adres www.foto.grubczynski@gmail.com lub bezpośrednio na Facebooku. Napiszcie do mnie kiedy i gdzie planujecie Wasz ślub, czy chcielibyście sesje plenerową lub narzeczeńską. Na wszystkie Wasze pytania odpisuję najszybciej jak to możliwe.
 • Jak długo będziemy czekać na gotowe zdjęcia?
  Moim priorytetem jesteście Wy, dlatego zawsze staram się oddać materiał najszybciej jak to możliwe, zwykle jest to od 1 do 2 miesięcy.
 • Czy możemy zawrzeć umowę korespondencyjnie?
  Oczywiście jest taka możliwość, jeśli nie macie możliwości spotkania się ze mną osobiście, umawiamy się na rozmowę przez telefon, WhatsApp lub inny komunikator i wysyłam Wam wówczas umowę na e-mail.
 • Zastanawiamy się nad sesją narzeczeńską, czy warto?
  Sesja narzeczeńska to wspaniała okazja abyśmy poznali sie lepiej. Myślę, że to dosyć ważne. Im lepiej mnie znacie, tym bardziej komfortowo będziecie wyrażać siebie i swoje emocje przed obiektywem. Możecie zobaczyć jak pracuję, sprawdzicie się w nowej sytuacji, a takie doświadczenia na pewno wpłyną na korzyść podczas finalnego dnia :) Końcowym rezultatem lepszego kontaktu między Wami, a Mną będą bardziej swobodne i autentyczne zdjęcia.
 • Jak wygląda twój ubiór podczas realizacji zlecenia?
  W dniu ślubu jestem ubrany stosownie do okoliczności, preferuję eleganckie ubranie, tak aby nie rzucać się w oczy, a z drugiej strony móc komfortowo wykonywać swoją pracę. Na plenerze lub sesji narzeczeńskiej ubieram się zazwyczaj przede wszystkim wygodnie, ponieważ nierzadko ląduje kolanami w trawie,błocie,zaroślach po to żeby uchwycić najlepszy kadr ;)
 • Jaki jest twój staż pracy? czy od dawna zajmujesz się fotografią?
  Fotografią zajmuję się od 15 roku życia, zawodowo od 15 lat. Fotografią ślubną od ponad 13lat. Jest to przede wszystkim moja pasja, z której czerpię ogromną satysfakcję, która pozwala mi się spełniać i wciąż tworzyć nowe historie, których jesteście głównymi aktorami.
 • Dostaliśmy ofertę czy możemy dobrać ją indywidualnie pod nasze preferencje ?
  Jak najbardziej jest taka możliwość :)
 • Czy możemy umówić się na spotkanie i wizualizacje ?
  Oczywiście! Na spotkaniu poznamy się bliżej i porozmawiamy o Waszym ślubie, waszych obawach i oczekiwaniach. Prawdę mówiąc wolę tę formę kontaktu, nic nie zastąpi prawdziwej rozmowy przy kawie, dlatego zachęcam do tego gorąco!
 • Czy posiadasz odpowiednie uprawnienia zezwalające na fotografowanie podczas ślubów?
  Tak oczywiście, posiadam kurs liturgiczny dla fotografów.
 • Kiedy rozliczamy się za usługę ?
  Zawsze rozliczam się z parami w dniu odebrania materiału, nie wcześniej. Jest to oczywiście kwota pomniejszona o zadatek wpłacany podczas podpisywania umowy.
bottom of page