top of page

 

Co oferujemy ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Jeśli marzysz o wyjątkowych zdjęciach ze ślubu czy klimatycznej sesji plenerowej w pięknym miejscu mogę spełnić to marzenie. Wybór fotografa nie należy do najłatwiejszych, dlatego pozwól mi sobie pomóc. Wykonując fotografie ślubne unikam reżyserowania i ustawiania - interesuje mnie autentyczność. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz profesjonalnemu sprzętowi zdjęcia ślubne jakie dla Ciebie wykonam przywrócą niezapomniane chwile oraz zawsze będą wzruszającą pamiątką.

A może na początek sesja narzeczeńska ?

Chcesz uwiecznić waszą miłość? Sesja narzeczeńska to świetny sposób, aby to zrobić i ja chętnie Wam w tym pomogę! Poczujecie się swobodnie przed obiektywem - to nie jest łatwe zadanie. Dlatego uważam, że warto skorzystać z sesji narzeczeńskiej i na luzie przyzwyczaić się do obecności fotografa. W trakcie sesji dowiecie się także co dobrze wychodzi na zdjęciach i na co zwracać szczególną uwagę. A wszystko po to aby finalnie w dniu ślubu lub w trakcie pleneru ślubnego stworzyć piękną historię.

Czym wyróżnia się nasza oferta?
profesjonalizm, dyspozycyjność, indywidualne podejście do klienta, elastyczna oferta, doświadczenie oraz możliwość pracy z drugim fotografem

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/na naszymi usługami, sprawdź termin! Mamy jeszcze wolne terminy na rok 2024/2025


Ofertę dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb
i oczekiwań.

Czekamy na telefon +48 535-999-644

Możesz do nas napisać foto.grubczynski@gmail.com

Śledzić nas w social mediach na Instagram i Facebook lub poprosić o niezobowiązującą ofertę.

 

Pozdrawiamy 
Adam Grubczyński i przyjaciele

bottom of page