D47391F2-53CB-4049-9785-8E355B026042_edited.jpg

O mnie

Cześć,  mam na imię Adam, Od ponad 13 lat spełniam się jako Fotograf, pomagając ludziom uwieczniać ich wyjątkowe momenty w życiu. Pochodzę ze Złotoryi, małego miasta w południowo-zachodniej Polsce.

 

Moim obszarem działalności jest głównie Dolny Śląsk,
a szczególnie miasta takie jak Jelenia Góra, Zgorzelec, Lubań, Legnica, Bolesławiec, Jawor czy Lubin.

Moi przyjaciele i rodzina zawsze mówili, że mam dobre oko
i gust. Zdałem sobie sprawę z tego, że kocham pracę z ludźmi
i to, że mogę pomagać im rozkoszować się najcenniejszymi momentami w ich życiu.

Współpracuję w zespole składającym się z kilku utalentowanych ludzi między innymi z drugim fotografem oraz kamerzystą.

Z wyprzedzeniem spotykam się z każdą parą, aby poznać jej styl, preferencje i osobowości, dzięki czemu mogę później uchwycić je aparatem. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widok uśmiechniętych, szczęśliwych par, które dzięki moim fotografiom z radością wspominają dzień swojego ślubu. Zawsze sprawiało mi przyjemność fotografowanie ludzi, ale dopiero moja działalność stała się moją prawdziwą pasją. Moje zdjęcia nie są sztuczne i pozowane, zamiast tego staram się uchwycić naturalną estetykę wyjątkowego dnia, który na zawsze pozostaje w pamięci młodej pary. Przede wszystkim stawiam na emocje.

Na koniec trochę prywaty.

Jestem człowiekiem wielu zainteresowań. Mieszkam na obrzeżach miasta, dzięki czemu czuję się jakbym mieszkał na wsi. Jestem członkiem klubu strzeleckiego, to jedna z wielu moich pasji.  W wolnych chwilach jeżdżę na motocyklu
i najważniejsze, jestem ojcem trójki wspaniałych dzieciaków.

Każdy kto mnie zna z pewnością może powiedzieć o mnie, że jestem bardzo pracowity, sumienny, honorowy i nigdy nie zostawiłbym w potrzebie drugiego człowieka.

Może i na krótko zawitam u Was z aparatem, ale dzięki wykonanym przeze mnie fotografiom bezcenne wspomnienia powrócą zawsze gdy będziecie tego chcieli.

1
róże

 

 

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, udało mi się zarejestrować niezliczoną liczbę wydarzeń, upamiętniając najbardziej szczególne momenty w życiu moich klientów. Tutaj znajdziesz niektóre z opinii na temat mojej pracy, przesłanych przez moich klientów. Zachęcam Cię do zapoznania się z poniższymi opiniami, dzięki czemu dowiesz się więcej o mnie i moich usługach. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz dodać swoją opinię.

"Adam Grubczyński- fotograf z wielką pasją i miłością do fotografii. Z największą przyjemnością mogę polecić tego fotografa. W lipcu 2021r. fotografował nasze wesele. Najważniejsze dla nas momenty i emocje oddają jego zdjęcia. Pełen profesjonalizm. Fotograf ,który od początku do końca współpracy jest zaangażowany na 100% Do tego wszystkiego bardzo kreatywny,miły i słowny. Potrafi sprostać oczekiwaniom wymagających. Polecamy!!! Beata i Piotr Sobczyszak"

"Adam był fotografem na moim ślubie, efekt końcowy jest powalający

Profesjonalista i świetny człowiek, poprosiliśmy go o organizację sesji ślubnej, ze względu na jego doświadczenie, oczywiście przeszedł samego siebie.

Super fotograf, świetny organizator, bardzo słowny człowiek, kulturalny i cierpliwy.

Każdej osobie szukającej fotografa na ślub gorąco polecam

Warto..."

"To już kolejny raz kiedy mieliśmy przyjemność współpracy (napewno nie ostatni) ❤️ bardzo dziękujemy za super atmosferę, świetne pomysły oraz wspólnie spędzony czas 😍 Polecam z całego serduszka ❤️"