top of page
D47391F2-53CB-4049-9785-8E355B026042_edited.jpg

Trochę o  mnie..

Jestem Adam od 13 lat spełniam się jako fotograf, pomagając ludziom uwieczniać ich wyjątkowe momenty w życiu. Pochodzę ze Złotoryi, małego miasta w południowo-zachodniej Polsce.

 

Moim obszarem działalności jest głównie Dolny Śląsk, a szczególnie miasta takie jak Jelenia Góra, Zgorzelec, Lubań, Legnica, Bolesławiec, Jawor czy Lubin.

Przyjaciele i rodzina mówią, że mam dobre oko. Nie wiem czy im wierzyć, możecie sami to ocenić. Na pewno wiem, że kocham pracę z ludźmi i to, że mogę pomagać im uwieczniać ich najcenniejsze momenty w życiu.

Współpracuję w zespole składającym się z kilku utalentowanych ludzi między innymi z drugim fotografem oraz kamerzystą.

Z wyprzedzeniem spotykam się z każdą parą, aby poznać ich styl, preferencje i oczekiwania. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widok uśmiechniętych buziek, które dzięki moim fotografiom z radością wspominają cudowne chwile. Zawsze sprawiało mi przyjemność robienie zdjęć, ale dopiero moja działalność stała się moją prawdziwą pasją. Zdjęcia przeze mnie wykonane nie są sztuczne i pozowane, zamiast tego staram się uchwycić naturalną estetykę wyjątkowego dnia, który na zawsze pozostaje w pamięci. Przede wszystkim stawiam na emocje!

Na koniec odrobina prywaty...

Jestem człowiekiem wielu zainteresowań. Mieszkam na obrzeżach miasta, dzięki czemu czuję się jakbym mieszkał na wsi. Jestem członkiem klubu strzeleckiego, jest to jedna z wielu moich pasji. W wolnych chwilach jeżdżę na motocyklu. Spełniam się w roli ojca trójki moich wspaniałych dzieciaków.

Każdy kto mnie zna z pewnością może powiedzieć o mnie, że jestem bardzo pracowity, sumienny, honorowy i nigdy nie zostawiłbym w potrzebie drugiego człowieka.

Może i na krótko zawitam u Was z moim aparatem, ale dzięki wykonanym przeze mnie fotografiom bezcenne wspomnienia powrócą zawsze gdy będziecie tego chcieli.

1

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, udało mi się zarejestrować niezliczoną liczbę wydarzeń, upamiętniając najbardziej szczególne momenty w życiu moich klientów.


Tutaj znajdziesz kilka opinii mojej pracy, przesłanych przez klientów.

Zachęcam Cię do zapoznania się z poniższymi opiniami, dzięki czemu dowiesz się więcej o mnie i moich usługach. Możesz też dodać swoją własną opinię  tutaj

Beata & Piotr

Adam Grubczyński- fotograf z wielką pasją i miłością do fotografii. Z największą przyjemnością mogę polecić tego fotografa. W lipcu 2021r. fotografował nasze wesele. Najważniejsze dla nas momenty i emocje oddają jego zdjęcia. Pełen profesjonalizm. Fotograf ,który od początku do końca współpracy jest zaangażowany na 100% Do tego wszystkiego bardzo kreatywny,miły i słowny. Potrafi sprostać oczekiwaniom wymagających. Polecamy!!!

Ania & Tomek

To już kolejny raz kiedy mieliśmy przyjemność współpracy (napewno nie ostatni) ❤️ bardzo dziękujemy za super atmosferę, świetne pomysły oraz wspólnie spędzony czas 😍 Polecam z całego serduszka ❤️"

Natalia

Serdecznie polecam.
Zdjęcia wyjątkowe i piękne!
Super atmosfera na sesji i pełnie zaangażowanie fotografa.
Głowa pełna pomysłów i rewelacyjne efekty!
bottom of page